TT PLAST S.A jeden z wiodących producentów rur osłonowych w Polsce dla telekomunikacji, energetyki
i drogownictwa oraz sprzętu elektroinstalacyjnego poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży (na zastępstwo)

Miejsce pracy:

Targowisko

Opis stanowiska:

  • Praca w dziale handlowym w zakładzie produkcyjnym
  • Obsługa istniejącej sprzedaży na podległym obszarze
  • Wystawianie dokumentów finansowo -księgowych
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedaży
  • Rozwijanie długofalowej współpracy z klientami
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność nawiązywanie trwałych relacji z klientami
  • Wysoka kultura osobista i otwartość
  • Umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku
  • Znajomość technik sprzedażowych

To oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (na zastępstwo)
  • stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego
  • prywatną opiekę medyczną

CV prosimy przesyłać na adres aszewczyk@ttplast.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o podpisanie zgody z Załącznika nr 1 , oraz umieszczenie w C.V klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."