TT PLAST Spółka Akcyjna
poszukuje osób na stanowiska:

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy:

Targowisko

Zakres obowiązków:

  • współpraca w języku angielskim z wyznaczonymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży m.in.: obsługa zamówień od przyjęcia do realizacji, przygotowywanie ofert oraz ich aktualizacja, prezentacji, analiza konkurencji,
  • negocjowanie ofert z wybranymi klientami,
  • monitoring realizacji warunków współpracy zakontraktowanych z klientami,
  • analiza raportów sprzedażowych i monitorowanie trendów rynkowych,
  • pozyskiwanie od klientów różnorodnych danych, m.in. dotyczących sprzedaży i promowania naszych produktów na danym rynku,
  • współpraca wewnątrz organizacji (min, dział produkcji, logistyki, marketingu)
  • analiza planów produkcyjnych klienta we współpracy z Działem Planowania Produkcji,
  • udział w międzynarodowych targach branżowych, w spotkaniach z kontrahentami, wyjazdy służbowe, prowadzenie telekonferencji oraz wideokonferencji,

Nasze wymagania

  • doświadczenie: Specjalista ds. Eksportu, w Dziale Handlowym lub Dziale Obsługi Klienta
  • znajomość języka angielskiego (wymagany poziom min. B2),
  • biegłość w pozyskiwaniu i analizowaniu danych, praca na liczbach,
  • skuteczne nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji online i offline,
  • efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie;
  • zaawansowane umiejętności komunikacyjne, m.in.: przedstawianie oferty handlowej przez telefon, email oraz wideokonferencję;
  • znajomość MS Office, w szczególności programów Excel i Power Point,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników;
  • kreatywną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • udział w rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • wyjazdy na spotkania z klientami zagranicznymi
  • możliwość realizacji ambitnych zadań, rozwój osobisty
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w centrali stabilnej, renomowanej firmy
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę z największymi klientami w branży;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pakiet dodatkowych benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne

CV prosimy przesyłać na adres aszewczyk@ttplast.com
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o podpisanie zgody z Załącznika nr 1 , oraz umieszczenie w C.V klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."